Fajčenie - NÁVYK, KTORÉHO SA MOŽNO ZBAVIŤ

Fajčenie patrí medzi toxikománie a predstavuje najrozšírenejší zlozvyk, ktorý spôsobuje mnoho poškodení v oblasti zdravia. Fajčenie je spojené s vysokou návykovosťou, preto zhubne pôsobí na formovanie osobnosti. Každá toxikománia sa zakóduje do podvedomia ako nevyhnutnosť k životu. Tak ako človek potrebuje k životu kyslík, tak fajčiar potrebuje k životu nikotín. Skoncovať s fajčením nie je jednoduché. Je to skutočne ťažká životná skúška, asi aj preto sa často nedarí na „ prvý termín“ . Odvykajúci musí prekonať závislosť na droge, ktorou je v tomto prípade nikotín a musí sa vysporiadať s abstinenčnými príznakmi.

Naša revolučná terapia, dáva výnimočnú šancu ľuďom závislým na nikotíne, zbaviť sa fajčenia rýchlo a bez akýchkoľvek abstinenčných príznakov. Terapia počítačovým systémom metódou Biofeedback  je úplne bezpečná a bezbolestná. Pred terapiou je potrebné minimálne 2 hodiny nefajčiť a k terapii si treba doniesť krabičku cigariet s jednou cigaretou. Počas terapie, ktorá trvá približne 30 až 45 minút, dochádza k odstráneniu tzv. nikotínového hladu – chuti na cigaretu. Chuť na cigaretu mizne ihneď počas terapie, alebo v priebehu niekoľkých hodín po terapii. Jediným predpokladom pre úspešnosť terapie je, že ošetrovaný klient má záujem prestať fajčiť. Ak niekto nechce skončiť s fajčením, žiadna terapia na svete nemôže byť úspešná.

 

Údaje o fajčiarovi, ako jeho vek, počet vyfajčených cigariet, obsah nikotínu v nich a iné sa spracujú počítačovým programom, aby sa zistila potrebná intenzita elektrostimulácie, pre každú osobu individuálne. Budúci nefajčiar sedí pohodlne v kresle a nechá sa bezbolestne stimulovať prístrojom, ktorý pôsobí na závislé bunky. Zároveň pôsobí na produkciu endorfínu v tele, čím ho detoxikuje a súčasne zbavuje závislosti od fajčenia. Počas prvých dní po terapii sa odporúča piť väčšie množstvo tekutín. Ďalej sa odporúča užívať účinné podporné produkty na detoxikáciu organizmu. Teda terapia je bez abstinenčného syndrómu, výsledok bez stresu a vedľajších účinkov ako napríklad prejedania sa. Ak niekto neprestane fajčiť po prvej terapii a má vnútornú potrebu prestať fajčiť, ponúkame mu následnú terapiu zdarma.

 

Podrobnejšie informácie dostanete u nás na pracovisku.

O Antismoking

Centrum biorezonančného vyšetrenia ENERGY QUANTUM

Zdravie nie je všetko, ale bez zdravia je všetko ničím - Arthur Schopenhauer